Методична робота та робота з НТПІ

      Педпрацівники ліцею працюють над основною методичною проблемою: „Удосконалення змісту, форм і методів навчання на підставі принципів демократизації та гуманізації навчального процесу із запровадженням сучасних технологій і нових досягнень педагогічної науки і практики у методичному забезпеченні”.
      Вся методична робота планується виходячи з цієї проблеми та діагностичної карти методичної та педагогічної допомоги інженерно-педагогічним працівникам.
      У ліцеї створені і працюють методичні комісії:
      1. Методична комісія професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовки з професії „Кухар”.
      2. Методична комісія професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовки з професії „Кондитер".
      3. Методична комісія професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовки з професії „Офіціант; Бармен”.
      4. Методична комісія „Загально-технічних та гуманітарних дисциплін”.
      5. Методична комісія „Класних керівників".
      Керівництво методичними комісіями здійснюють досвідчені викладачі і майстри виробничого навчання. Робота методичних комісій в межах методичної проблеми ліцею спрямована на пошук, розробку та впровадження у навчальний процес інноваційних освітніх технологій,  на підвищення педагогічної компетентності та покращення фахової майстерності педпрацівників; поліпшення матеріально-технічної та навчально-методичної бази кабінетів та лабораторій; впровадження у навчальний процес передового педагогічного досвіту.
      У ліцеї створена локальна комп’ютерна мережа, яка об’єднала кабінет директора, бухгалтерію, методичний кабінет та навчальний комп’ютерний клас.


      Завдяки доступу до мережі Internet адміністрація ліцею, педагогічні працівники та учні мають змогу отримати додаткову інформацію як        з метою використання її у навчальних цілях, так і з метою самовдосконалення при здійсненні самоосвіти.
      З метою вдосконалення комп’ютерної грамотності  педагогічних працівників у ліцеї постійно проводяться заняття з оволодіння ними необхідними у роботі коп’ютерними програмами.
      У ліцеї здійснюється інформаційна робота та робота з інформаційно-методичного забезпечення. Роль центру інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу в ліцеї виконує бібліотека. Бібліотечний фонд складає 22 376 примірників.

 

 

головна
абітурієнту
наші професії
педагогічний склад
методична робота
міжнародні зв`язки
організація дозвілля
e-mail
 
 
 
 
 
 
 
 
найти по поиск по номеру телефона в самаре по фамилии адрес г химки база данных номеров сотовых телефонов оператор билайн квартирный справочник телефонов екатеринбург справочник телефонов города саратов телефонно адресная база данных москва телефонная база новочеркасска прочитать чужие смс киевстар как узнать телефон по адресу в санкт-петербурге поиск телефона по адресу ростов база данных владельцев телефонов программа перехвата смс и звонков телефонная база мтс рязань узнать телефон как найти адрес проживания по телефону и фамилии справочник телефонов новокуйбышевск скачать демонстрационный вариант егэ по математике 2013 года на сайте мордкович решебник онлайн 8 класс математика 2 класс ответы петерсон реальные задания егэ русский язык справочник телефонов в городе омска пройти егэ онлайн русский язык поиск людей по фамилии в твери поиски по номеру телефона спб ответы по егэ за 9 классы егэ по истории 2013 год демонстрационный вариант тут мегафон кавказ телефонный справочник мобильных 2013 Сайт игра фифа 13 sitemap